WYCIECZKA 17.09.2019

UWAGA RODZICE !

DNIA 17 września( wtorek )

DZIECI Z GRUP III, IV,V,VI

WYJEŻDŻAJĄ NA CAŁODNIOWĄ WYCIECZKĘ AUTOKAROWĄ

MALOWANKI MAZOWIECKIE ”

Malowane ptaszki – dzieci młodsze

Mazowiecka Pyza – dzieci starsze

PROGRAM WYCIECZKI :

• Warsztaty plastyczne: zdobienie drewnianych zabawek.

• Słuchanie opowieści o Mazowszu, folklor Mazowsza, oglądanie zgromadzonych eksponatów.

• Przejażdżka po lesie i okolicy wozem traperskim.

• Spacery po lesie.

• Dyskoteka.

• Ognisko z pieczeniem kiełbasek.

• Zabawy dowolne na placu zabaw.

Przewidywany czas trwania całego programu około 8 godzin.

Wyjazd do Grabowa o godzinie 9.00 .

W tym dniu dzieci przyprowadzamy do przedszkola do godz. 7.30.

Śniadanie będzie o godz. 7.50.

Dziecko, które nie przyjdzie na czas na wycieczkę nie pojedzie, z uwagi na odległość i chęć zrealizowania programu nie możemy czekać.

Przewidywany powrót około godziny 16.00– 16.30 ( zaplanowanie punktualnego powrotu jest niemożliwe z uwagi na korki uliczne).

Na wycieczce dzieci dostaną do jedzenia : kiełbaski pieczone na ognisku, pieczywo, keczup, musztarda, słodkie paluchy z makiem przekładane powidłami śliwkowymi własnego wyrobu,, actimelki do popicia, banany. Podczas wycieczki dzieci mają do picia wodę, herbatę z cytryną po kiełbaskach.

Dzieci nie przynoszą ze sobą jedzenia z domu, a zwłaszcza słodyczy.

Ubieramy dzieci stosownie do pogody, zapasowe rzeczy prosimy schować do podpisanego plecaka. Bardzo prosimy o włożenie do plecaków na wszelki wypadek kaloszy.

Dzieciom, które mają problem z chorobą lokomocyjną należy w domu podać leki.

Telefony kontaktowe w sprawie ewentualnych pytań związanych z samopoczuciem dziecka na wycieczce :

508289325 , 723241931