Tłumacz Migam

Rekrutacja trzylatka – rok szkolny 2022/2023

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY
REKRUTACJA 2022/2023

Dla rodziców zainteresowanych rekrutacją do naszej placówki na rok szkolny 2022/2023 i obejrzeniem wnętrza naszego przedszkola, planujemy zorganizowanie tzw. „Dnia otwartego”:

12 lutego 2022 r. – 13:15-15:15

Ulotka przedszkola m

Ulotka przedszkola m page 0001
Ulotka przedszkola m page 0002

Rekrutacja do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych odbywać się będzie zgodnie z wytycznymi Biura Edukacji, podanymi do publicznej wiadomości na stronie:

www.edukacja.warszawa.pl

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA, prowadzone są corocznie z użyciem elektronicznego systemu ewidencji podań, dostępnym w poniższym linku:

ELEKTRONICZNY SYSTEM EWIDENCJI PODAŃ

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zasad i terminów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, znajdują się na w/w. stronie Biura Edukacji oraz w elektronicznym systemie ewidencji podań.

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA W CZASIE TRWANIA ROKU SZKOLNEGO:

Informację o wolnych miejscach w warszawskich przedszkolach, można znaleźć w elektronicznym systemie ewidencji podań.
O przyjmowaniu dzieci na zwolnione miejsca w ciągu roku szkolnego decyduje dyrektor przedszkola.
Możliwość przyjęcia dziecka do przedszkola istnieje tylko w przypadku zwolnienia się miejsca.