Projekt bez tytulu2

III miejsce w Konkursie na najlepszy fitPączek!

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci,

Z okazji Tłustego Czwartku Urząd Gminy dzielnicy Wola zorganizował konkurs na najlepszego fitPączka. „Wolskiego pączusia” do współtworzenia tradycji tłustego czwartku włączyły się dzieci. Kucharki i kucharze w przedszkolach stworzyli wypieki w piecu konwekcyjno-parowym, a mali pomocnicy udekorowali pączki i wykonali karty do książki kucharskiej z przepisami zapisanymi wierszem. 

Natomiast w jury zasiedli tym razem: mistrzowie cukiernictwa – Jerzy Waldemar Zosicz z cukierni Zosicz
i Sylwia Tomaszkiewicz z cukierni Zagoździński; Magda Huszno, Ola Kurban i Ewa Molenda, odpowiednio z Rady Dzielnicy, Młodzieżowej Rady Dzielnicy i Wolskiej Rady Seniorów; burmistrz Krzysztof Strzałkowski i zastępczyni burmistrza Grażyna Orzechowska-Mikulska. 

Po długich obradach jury spośród 28 pączków, badając smak, zapach, konsystencję i wygląd wypieków, wybrało zwycięzców: 

  • I miejsce – Przedszkole nr 350 „Jaśminowy Gaj” 
  • II miejsce – Przedszkole nr 289 
  • III miejsce – Przedszkole nr 134.

 

332688829 596580015670679 847691466044260951 n
 

 

Możesz również polubić…