349235270 234345299353660 2974561616903153591 n

Wyjście do teatru

Drodzy Rodzice,

 

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla dzieci prezent w formie wyjścia do teatru Kamienica na spektakl Kreska i Kropka. Wyjście zaplanowane jest 5 czerwca poniedziałek po śniadaniu. Będziemy wybierać się na spacer, także prosimy o uwzględnienie tego przy ubieraniu dzieci (w razie deszczu czy niepogody prosimy o kurtki z kapturem). Spektakl zacznie się o godz. 10. 

 

KRESKA I KROPKA

Kreska i Kropka to wierszowana, interaktywna opowieść o przyjaźni, ukazująca za pomocą barw, muzyki i elementów plastycznych dwa zupełnie różne światy.

 

OPIS SPEKTAKLU

Pani Kreska (Katarzyna Taracińska-Badura) to nieco zamknięta w sobie dusza artystyczna, malarka i ogrodniczka, która uwielbia muzykę klasyczną oraz niezwykle ceni sobie ciszę i spokój. Pewnego dnia w jej uporządkowane i harmonijne życie wkradnie się odrobina chaosu, a to za sprawą nowej lokatorki. Pani Kropka (Marta Zgutczyńska) – szalona i roześmiana kuchareczka, która nie znosi samotności – jest zupełnym przeciwieństwem Kreski. Co wyniknie z tego spotkania? Czy Kresce i Kropce uda się znaleźć nić porozumienia?

Spektakl porusza niezwykle ważne tematy: akceptacji i wiary w siebie. Uczy jak rozwiązywać problemy pomimo przeciwności, nie poddawać się i optymistycznie patrzeć na życie. A wszystko w lekkim, komediowym tonie, dostosowanym do małego widza.

 

Spektakl dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Czas trwania spektaklu: 60 minut bez przerwy.

 

Możesz również polubić…