List do Rodziców 5-latków od SP 221

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

 

Zbliża się czas wyboru zerówek – to ważny moment – w którym dzieci wkraczają w nowy szkolny świat nauki, przygody i zabawy. Zachęcam Państwa do wyboru naszej szkoły w rekrutacji do zerówek oraz kontynuowania nauki w Szkole Podstawowej nr 221 w kolejnych latach. Szkoła to drugi dom, dlatego zmieniamy się dla dzieci.

Poniżej przekazuję Państwu harmonogram dni otwartych, a w załączeni prezentację o zerówkach w Szkole Podstawowej nr 221. Znajdziecie w nich najważniejsze informacje dotyczące oddziałów przedszkolnych. Zachęcam także do odwiedzania naszej strony internetowej www.sp221.edu.pl, na której znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące rekrutacji, działań i projektów, w których bierzemy udział.

 

Zapraszam Państwa oraz dzieci na nasze dni otwarte:

– spotkania indywidualne w dniach:

30-31.01.2023 r. oraz 01-03.02.2023 r. (w celu umówienia spotkania proszę o kontakt z Sekretariatem Szkoły tel. 22 620 17 40),

– spotkania ogólne w dniach:

01.02.2023 r. godz. 17.30 oraz 15.03.2023 r. godz. 17.30 (budynek przy ul. Ogrodowej 42/44).

 

Do zobaczenia w Szkole Podstawowej Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie.

 

SP221 Prezentacja


„Dni otwarte” w wolskich podstawówkach

Szanowni Państwo,

zbliża się rekrutacja na rok szkolny 2023/2024. Przed Wami trudny decyzja, gdzie zapisać dziecko do szkoły. Wychodząc naprzeciw tym dylematom w dniach 30 stycznia – 3 lutego 2023 r. zapraszamy do wolskich szkół podstawowych na tzw. dni otwarte. Ważne jest dla nas, abyście Państwo przed dokonaniem wyboru mogli zrobić to świadomie i mili jak najpełniejszą wiedzę o tych elementach, które są istotne dla Rodziców i dzieci planujących wybór szkoły tak naprawdę na kilka lat. Dlatego w czasie „dni otwartych” będzie można poznać szkołę, porozmawiać z dyrektorem, nauczycielami oraz specjalistami np. z pedagogiem specjalnym, psychologiem, logopedą – słowem poczuć klimat placówki. Na spotkanie zapraszamy z dzieckiem – obejrzy sale dydaktyczne, pracownie przedmiotowe, stołówkę, salę gimnastyczną, boisko szkolne, szatnię.

Szkoły planują dwa rodzaje spotkań: indywidualne (do uzgodnienia z placówką) oraz otwarte, według harmonogramu w załączeniu.

Przez pięć dni wolskie, publiczne szkoły podstawowe, czekają na Was! Serdecznie zapraszamy
i liczymy na Państwa obecność!

Kopia Dni otwarte w szkołach podstawowych na Woli 2


Piknik w Szkole Podstawowej nr 63 im. Zawiszy Czarnego

plakat 21


Otwarte soboty w poradniach dla rodziców dzieci 6 letnich
w 2023 r.

Poniżej materiały dotyczący otwartych sobót dla rodziców dzieci sześcioletnich organizowanych przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne Dzielnicy Wola.

START DO ZERÓWKI_1(1)


link do podstrony Dzielnicy – https://wola.um.warszawa.pl/rekrutacja-do-zerowek


Filmik promujący wolskie „zerówki”

https://pliki.um.warszawa.pl/index.php/s/zzGBWxs3tRALg8C

Prezentacje szkół podstawowych w ramach wolskiego bonu edukacyjnego

https://pliki.um.warszawa.pl/index.php/s/9sTw4kCFjnT4mYw

Ulotka dla sześciolatków

Ulotka 6-latki m-skompresowany_compressed_compressed