WARSZAWSKI TYDZIEŃ ZDROWIA PSYCHICZNEGO

ulotka_WTZP_05

W dniach 16 – 23 marca odbędzie Warszawski Tydzień Zdrowia Psychicznego.  W jego ramach odbędą się bezpłatne wykłady, warsztaty, webinary.  Mieszkańcy będą mogli także skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji indywidualnych. Akcja skierowana jest do rodziców i opiekunów. Spotkania poprowadzą doświadczeni specjaliści oraz eksperci w dziedzinie psychologii dziecięcej i młodzieżowej, którzy podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi narzędziami.

Akcja rozpoczyna się dn. 16.03.2024 r. w Zespole Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1 ul. Zawiszy 13, https://www.zppp1.waw.pl/pl/page/3/aktualnosci.html

przy aktywnym udziale specjalistów z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2, przy ul. Karolkowej 53A.

Wykłady otwierające poprowadzą dr n. med. Anna Dunajska – psychiatra dziecięcy, wykład pt. „Diagnostyka małych dzieci w wieku 1-6 lat

oraz dr n. med. Cezary Żechowski – psychiatra, wykład pt. „Co powinniśmy wiedzieć o zaburzeniach psychicznych młodzieży”.

Po zakończeniu wykładów mieszkańcy będą mogli skorzystać z konsultacji indywidualnych ze specjalistami z wolskich poradni psychologiczno – pedagogicznych oraz miejskich przychodni.